Usługi dodatkowe

Cable Car Solutions, zmienia wizje w rzeczywistość

W CCS jesteśmy zawsze gotowi do wsparcia Państwa projektów kolei linowych - od pierwszych pomysłów i koncepcji, poprzez studia wykonalności i master plany, analizy popytu, planowanie, przygotowanie do uruchomienia i uruchomienie kolei linowej, aż po pomoc w zarządzaniu eksploatacją, zapewnienie odpowiedniej konserwacji i treningi doszkalające dla załogi lub w razie potrzeby przeprowadzenie niezależnego audytu technicznego.
Jako specjaliści z zakresu kolei linowych z szerokim doświadczeniem praktycznym w tej dziedzinie, jesteśmy w stanie dostarczyć całkowity projekt każdego typu kolei linowej oraz dodatkowe usługi na najwyższym poziomie. Cokolwiek Państwo potrzebują, jesteśmy tutaj dla Państwa.

Funkcjonalny i opłacalny system kolei linowych wymaga wysokich standardów dostępności usług, płynnej i wygodnej obsługi zorientowanej na klienta oraz najwyższego stopnia bezpieczeństwa przez cały okres jego eksploatacji, a jeśli chodzi o sieci transportowe lub ośrodki narciarskie, integracja i interakcja każdego systemu kolei linowej ze środowiskiem będzie kluczem do jego użyteczności i pozytywnych doświadczeń dla gości.

W CCS jesteśmy oddani Państwa sukcesowi, dlatego oferujemy kompleksowe rozwiązania, w których wszystkie kluczowe parametry są brane pod uwagę począwszy od koncepcji i wstępnego projektowania, poprzez eksploatację i konserwację, a skończywszy na odpowiednim szkoleniu pracowników, a wszystko to jest specjalnie dostosowane do potrzeb projektu.

CCS specjalizuje się we wszystkich systemach kolei linowych. Niezależnie od tego, czy projekt jest jedynie koncepcją, czy też jest już szczegółowo przemyślany, czy jest to kolej niewyprzęgana czy wyprzęgana, o ruchu okrężnym czy wahadłowym, mogą Państwo zawsze polegać na naszych doświadczonych pracownikach, którzy opracują projekt zgodnie z najwyższymi standardami.

CCS POMAGA OD SAMEGO POCZĄTKU AŻ PO ZAKOŃCZENIE PROJEKTU

Eksperci z CCS są gotowi pomóc oraz wziąć pełną odpowiedzialność za kluczowe zadania w zakresie koncepcji i planowania projektu, jak również zapewnią pełne wsparcie podczas pierwszego uruchomienia kolei. Jako profesjonaliści w projektowaniu kolei linowych zapewniają usługi doradcze i wsparcie projektu na każdym jego etapie, dostarczając najlepsze rozwiązania techniczne i handlowe dla swoich klientów.

 

MASTER PLAN

Kluczem do opracowania udanego master planu jest poświęcenie jak największej ilości czasu na zrozumienie celów i pomysłów naszych klientów, a także czynników środowiskowych, ograniczeń i ogólnych interesów wszystkich zaangażowanych stron, w miarę postępu planowania i projektowania. Często mówi się: „Dla kogoś, kto nie wie, do jakiego portu zmierza, każdy wiatr jest niepomyślny”. Zrozumienie celów projektu jest dla nas najważniejszym elementem przed jego rozpoczęciem.


Kiedy cele zostaną określone, bazując na naszym doświadczeniu i wspólnej współpracy z klientem, zapewnimy optymalne rozwiązania, czyli te najbardziej wydajne, atrakcyjne, zintegrowane, przyjazne dla gości i personelu, świadome ekologicznie, uzasadnione politycznie oraz przyjazne inwestycjom... Tylko wtedy, gdy nasi klienci mają zaufanie do planu, projekty są technicznie wykonalne, pracownicy chętnie przy nich pracują, politycy i interesariusze czują się bezpiecznie wspierając i je aprobując, a goście uważają, że ich doświadczenia są warte powtórzenia, w sferze ogólnej oraz dla każdej indywidualnej interakcji, którą doświadczyli. Dzięki temu możemy być pewni naszego wspólnego sukcesu (a zatem i naszej przyszłości).

 

STUDIA WYKONALNOŚCI

W przypadku każdego projektu ważne jest, aby podczas planowania, być pewnym możliwości technicznych urządzeń, ale także mieć wystarczająco dokładny kosztorys, aby zdecydować, czy inwestycja będzie opłacalna.

W CCS ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby wspólnie opracowywać najlepsze możliwe rozwiązania w oparciu o wykonalność techniczną i finansową. W ramach studium wykonalności analizuje się lokalizację stacji, wybór systemu i możliwości transportowe kolei linowych. Po zidentyfikowaniu czynników ryzyka przeprowadza się ocenę powodzenia całego projektu. Integralną częścią studium wykonalności jest również kompleksowe oszacowanie kosztów budowy i eksploatacji (koszty cyklu życia) oraz analiza kosztów konserwacji i prognoza korzyści finansowych.

 

ZARZĄDZANIE I KOORDYNACJA PROJEKTAMI

Nasi pracownicy mają szerokie doświadczenie nie tylko w projektowaniu, ale również w zarządzaniu procesami podczas budowy kolei linowych oraz podczas jej eksploatacji. Dlatego zapewniamy pomoc w projektach kolei linowych, począwszy od wsparcia technicznego podczas budowy, aż do rozpoczęcia eksploatacji. Nasi klienci mogą zawsze polegać na naszych radach jako specjalistów od kolei linowych. Im wcześniej podczas planowania i budowy wprowadzimy odpowiednie rozwiązania, tym wynik bardziej pozytywnie wpłynie na eksploatację. Planowanie i budowa trwa od kilku miesięcy do kilku lat, a kilka dodatkowych rozwiązań na tym etapie może zdecydowanie dobrze wpłynąć na kilkadziesiąt lat późniejszej eksploatacji.

 

ROZRUCH TECHNICZNY / URUCHOMIENIE

Kontrola i uruchomienie nowych instalacji przez naszych niezależnych specjalistów zapewnia właściwe jej wykonanie przez producenta zgodnie z umową oraz maksymalną niezawodność i bezpieczeństwo dla pasażerów. Dbamy o szczegóły techniczne i organizacyjne dotyczące przygotowania, które pozwolą aby Państwa instalacja została dopuszczona do użytku.

Jeśli jest to pożądane, możemy również być obecni na miejscu, aby zapewnić pomoc i zbudować zaufanie podczas pierwszych kilku tygodni działania kolei, ponieważ drobne problemy eksploatacyjne mogą bardzo szybko doprowadzić do katastrofy PR-owej, jeśli zostaną rozwiązane nieprawidłowo.

 

AUDYTY TECHNICZNE

Sukces w biznesie zależy od wielu czynników. Spojrzenie na sytuację z zewnątrz często pomaga zidentyfikować problemy i wspólnie opracować rozwiązania. Zwiększona wydajność i odpowiednie wykorzystanie kolei linowej są zawsze najważniejszymi czynnikami w tym procesie. Nasi eksperci gwarantują wykonanie niezależnych audytów, inspekcji,oceny technicznej i eksploatacyjnej kolei linowych, a także modelu biznesowego przedsiębiorstwa.

 

SZKOLENIA PRACOWNIKÓW

Kolej linowa jest gotowa do pracy, a projekt został pomyślnie zakończony. Ale sama praca na tym się nie kończy - przynajmniej nie dla nas, ponieważ zapewniamy naszym klientom wsparcie i wiedzę w wielu dziedzinach - od pomocy w zarządzaniu eksploatacją i optymalizacji organizacyjnej po szkolenia personelu. Innymi słowy upewniamy się, że eksploatacja kolei przebiega zgodnie z planem. Oferujemy szkolenia dostosowane do Państwa wymagań - czy to szkolenie dla nowych pracowników, czy kursy odświeżające wiedzę dla Państwa zespołu.

 

OCENA FINANSOWA – DUE DILIGENCE

Inwestycje i restrukturyzacje często poprzedzają wyceny przedsiębiorstw. Możemy przeanalizować Państwa organizację i dostarczyć niezależnych opinii ekspertów potrzebnych dla inwestorów i przyszłych partnerów do współpracy.

 

OCENA I ZALECENIA DOTYCZĄCE ZDROWIA I BEZPIECZEŃSTWA

Nasi specjaliści ds. bezpieczeństwa udzielają porad specjalistycznych, przeprowadzają analizę i ocenę miejsca pracy i ryzyka oraz opracowują plany działania.

 

OPTYMALIZACJA KOSZTÓW, BENCHMARKING, CONTROLLING

Analiza kosztów i analiza porównawcza są przydatnymi narzędziami do określenia struktur kosztów i, w razie potrzeby, przyjęcia nowego podejścia do zarządzania przedsiębiorstwem.

 

OPINIA EKSPERTA

Czasem zachodzi potrzeba zasięgnięcia opinii eksperta zewnętrznego. Jesteśmy tutaj, aby zrozumieć problem, wyjaśnić wszelkie okoliczności i przekazać naszą opinię.

Jak możemy pomóc?

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy Ci wyjaśnić wszelkie niejasności i znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania.

info@cablecarsolutions.com
scroll top