Całoroczne Atrakcje Turystyczne

Spróbuj nowej atrakcji, w której każdy ma miejsce przy oknie

Na całym świecie, od ponad stulecia używa się kolei linowych do transportu, w celach turystycznych i sportowych. Niektóre regiony świata wyglądałyby zupełnie inaczej, gdyby nie rozwój kolei linowych.

Łatwość dostępu, oszczędność czasu i możliwość dotarcia do miejsc, które w innym przypadku byłyby niedostępne, spowodowały, że koleje linowe stały się ulubionym turystycznym środkiem transportu dla wielu osób.

Nie chodzi wyłącznie o cel podróży, ale także o samą podróż. Doświadczenie to zaczyna się na długo przed dotarciem do miejsca docelowego. Perspektywa przemieszczania się drogą powietrzną, ciesząc się wspaniałymi widokami, unikając zatłoczonego i hałaśliwego transportu naziemnego, widząc wszystko daleko ponad naszymi głowami, a zarazem oczekiwanie na dotarcie do celu, ujrzenie go z wyprzedzeniem pod koniec podróży i świadomość, że wkrótce dotrzemy tam wygodnie, szybko i bezpiecznie… to jest to niezapomniane DOŚWIADCZENIE. W XXI wieku koleje linowe stanowią integralną część nowoczesnej turystyki na całym świecie.

Koleje linowe stanowią uzupełnienie oferty turystycznej i można na nich zawsze polegać. Przyciągają gości jak magnes - nie bez powodu, ponieważ żaden inny system transportu nie jest tak niezawodny, opłacalny i wszechstronny - a na dodatek tak komfortowy i atrakcyjny.

 

Koleje linowe otwierają wachlarz nowych możliwości transportowych. Zachwycają odwiedzających parki rozrywki, ogrody zoologiczne i wystawy. Zapewniają łatwy transport do trudno dostępnych miejsc. A jeśli są odpowiednio zaplanowane i zaprojektowane, same stają się atrakcją; żaden inny system transportu w sektorze turystycznym nie zapewnia tak wyjątkowego widoku z lotu ptaka.

Jako Cable Car Solutions chcielibyśmy współpracować z Państwem i wspólnie opracować optymalne rozwiązanie dla Państwa planów. Im lepiej zrozumiemy Państwa cele, wyzwania i marzenia, tym lepsze rozwiązania będziemy mogli stworzyć.
Ponieważ Państwa sukces jest naszą wspólną przyszłością.

Dlaczego koleje linowe są doskonałym wyborem dla branży turystycznej?

  • Koleje linowe mogą pełnić jednocześnie wiele funkcji: mogą być atrakcją samą w sobie, mogą stanowić system dowozowy lub zapewniać połączenie i realizować inne cele transportowe.
  • Koleje linowe docierają do obszarów trudno dostępnych, łatwo i szybko pokonują przeszkody, są przyjazne dla środowiska, zarówno na obszarach gęsto zabudowanych, jak i w najbardziej wrażliwych ekologicznie obszarach.
  • Ludzie lubią punkty widokowe, dzięki którym mogą podziwiać świat z góry. Doświadczenie jazdy koleją linową spełnia to oczekiwanie od chwili, gdy pojazdy opuszczają stacje. Ale jeśli doświadczenie podróży na wysokości nie jest wystarczające, koleje linowe, za sprawą ciągle zmieniającego się krajobrazu, zapewniają niesamowicie odkrywczą podróż.
  • Jako połączenie atrakcji i środka transportu kolej linowa zazwyczaj zapewnia bardzo relaksujące doświadczenie, ale jeśli pozwala na to topografia terenu, przejażdżki koleją linową mogą być również pełne adrenaliny i wywoływać efekt „wow”.
  • Z praktycznego i eksploatacyjnego punktu widzenia niskie koszty użytkowania są zawsze dodatkowym atutem, a ponadto kabiny kolei linowych są w pełni dostępne dla pasażerów z różnymi potrzebami, dla dzieci i dla osób starszych.
  • W zależności od potrzeb, koleje linowe są wysoce przystosowalnym systemem transportowym. Pod względem zdolności przewozowej zapewniają transport od kilkuset do kilku tysięcy pasażerów na godzinę, natomiast pod względem obszaru eksploatacji, pracują w zakresie od kilkuset metrów do kilku kilometrów w liniach prostych lub jako obwody zamknięte z wieloma zakrętami.
  • Koleje linowe oferują bardzo wysoki poziom komfortu. Podczas wsiadania i wysiadania prędkość kabin jest niewielka (jeśli jest to wymagane, kabina może się w pełni zatrzymać), natomiast na trasie kabiny poruszają się z dużą prędkością (w razie potrzeby kabiny mogą poruszać się wolniej) i każdy ma miejsce przy oknie!

Jak możemy pomóc?

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy Ci wyjaśnić wszelkie niejasności i znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania.

info@cablecarsolutions.com
scroll top